GLAS OCH KERAMIK / Glas / Lockurnor 7063331
nr 706 3331
Lockurnor
2 st, snarlia, kristall, Irland/England, 1800-tal, höjd: 35
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:31:45
24/7 18:26:15
Halvkristall